Алисия показа коя е най-добрата в "Телефона" 05 Февруари, 2023
Алисия реши да разнообрази уикенда и да изненада феновете си с дългоочаквания й нов проект – Телефона”.
Клипът беше готов в средата на януари, както радио Веселина съобщи, но сега направи премиера в онлайн канала Alisia Official.
Топзвездата на Ара Мюзик отправи хиляди благодарности на всички, които са част от новата й песен, като специалните благодарности са за Георги Симеонов /JJ/ и Сиана за приноса им към проекта.
Феновете останаха очаровани от новата песен на Алисия:
„След толкова дуети, които също не бяха лоши, тази песен ще пръска яко по купоните”; „Най-добрата! Заслужаваше си чакането. Поздравления на целия екип и най-вече на Алисия за хубавата песен, клип и работа! Любима си, ей, любима!”; „Ей тоя тип песни най-радват! Алисия започва ударно годината! Надявам се следващите проекти да са подобни на този!”.
„Телефона” е по музика и аранжимент на Даниел Ганев. Лириката е дело на певицата. Режисьор на видеоклипа е Виктор Антонов, а оператор – Георги Марков.
Освен по „Телефона“, Алисия работи и върху други проекти, с които ще изненада феновете си през тази година.
Хороскоп Виж всички
Новини
Две звезди, един хит: Анелия и Деси Слава представят „Вярно с оригинала“
Таен контрол и камери по пътищата: МВР стартира безкомпромисна акция срещу джигитите
Александра Прийович се завърна на музикалната сцена с нов албум
Новите правила на ЕС: Задължителни интелигентни тахографи за лекотоварните автомобили от юли
Доброволци обновяват туристическата инфраструктура на Витоша
Общо 800 000 евро е събрала Фондация "Стилиян Петров" от двата Мача на Надеждата
Официално жененият Том Холанд обяви своя наследник като Спайдер-мен
Фестивал във Видин – града на трите крепости представя средновековния Бъдин
"Голямата маса" превръща нови улици в „Оборище“ в празник на общността
Лекари предупреждават за сериозни здравни рискове заради предстоящата гореща вълна в Европа
ОАЕ въвеждат пълна забрана за социалните мрежи за деца под 15 години