The Voice | Magic FM&TV | Витоша | Веселина
гледай слушай

Обявиха номинираните за ”Аскеер 2018”

14.04.2018
Васил Михайлов получава наградата за цялостен принос към театралното изкуство

На 24 май – Денят на българската духовност, просвета и култура и на славянската писменост, в Театър „Българска армия” за 28-ми път Фондация „Академия Аскеер” ще връчи своите национални награди за постижения в театралното изкуство през изтеклия сезон.

Наградите се връчват от 1991 година. Лауреати са актьори, режисьори, композитори, поети и др.

Васил Михайлов получава наградата за цялостен принос към театралното изкуство.

За "Най-добро представление" са номинирани "12-те гневни" от Реджиналд Роуз, постановка Пламен Марков, Общински културен институт Театър "Възраждане"; "NеоДачници" по "Дачници" от Максим Горки, постановка Иван Пантелеев, Народен театър "Иван Вазов"; "Танцът Делхи" от Иван Вирипаев, постановка Галин Стоев, Народен театър "Иван Вазов"

В списъка на най-добрите режисьори попадат Бина Харалампиева за "Лисичета" от Лилиан Хелман, Народен театър "Иван Вазов"; Галин Стоев за "Танцът Делхи" от Иван Вирипаев, Народен театър "Иван Вазов"; Иван Пантелеев за "NеоДачници" по "Дачници" от Максим Горки, Народен театър "Иван Вазов".

За "Водеща мъжка роля" номинирани са Деян Донков за ролята на Калигула в "Калигула"; Захари Бахаров за ролята на Бай Славе в "Чамкория"; Юлиан Вергов за ролята на Сергей Василиевич Басов, адвокат в "NеоДачници".

В категория "Водеща женска роля" ще се надпреварват Александра Василева за ролята на Олга Алексеевна в "NеоДачници"; Теодора Духовникова за ролята на Регина в "Лисичета"; Мария Стефанова за ролята на А в "Три високи жени".

В момента Най-добрият микс от песни 00:00 - 07:00
  • Greek Opa Opa Ta Bozukia 02:11 в момента
  • Sasa Matic, Aleksandra Prijovic Ko Si Ti 02:07 Предишна
  • Galena Sarce 02:04 Предишна
  • Peggy Zina Matono 02:00 Предишна
  • Ivana Vik 01:57 Предишна
  • Slavica Cukteras Budi Samo Moj 01:54 Предишна
  • Helena Paparizou Haide 01:51 Предишна
  • Maria Oshte Tri 01:47 Предишна
  • Vesna Zmijanac, Sinisa Vuco Vrati Se Vrati 01:43 Предишна
  • Stelios Kazantzidis Barba Yannis 01:40 Предишна

Програма

23:00 - 00:00 Ретро микс

00:00 - 07:00 Най-добрият микс от песни

07:00 - 10:00 Капучино

10:00 - 12:00 ВИП зона

12:00 - 15:00 Честито