гледай слушай

България изпусна златен шанс за Олимпиадата в Токио

12.08.2019
Волейболистите ни загубиха от Бразилия с 2:3

Националният ни отбор по волейбол беше на крачка от класиране за Олимпийските игри в Токио догодина, но отстъпи на олимпийския шампион Бразилия с 2:3 (25:23, 25:19, 30:32, 16:25, 11:15) в мач от група А, изигран в Двореца на културата и спорта във Варна.

волейбол-фенове

С помощта на родната публика момчетата, водени от Силвано Пранди започнаха много силно и доминираха играта в първите две части, показвайки добра игра и борбен дух. За съжаление един от основните посрещачи Тодор Скримов получи тежка контузия в глезена в началото на втория гейм.

След това обаче бразилците изравниха, печелейки следващите два гейма, а в тайбрека победиха с 15:11 и взеха билета за Токио.

Въпреки драматичната загуба, публиката изпрати с бурни аплодисменти и скандиране "Българи, юнаци" момчетата от националния ни отбор. Те ще продължат битката си за Олимпиадата в европейска квалификация през януари догодина.

В момента Най-добрият микс от песни 17:00 - 19:00
  • Zoran Vanev Stara Ljubav Traje 18:20 в момента
  • Nikos Vertis Min Argeis 18:16 Предишна
  • Dara Darbi 18:13 Предишна
  • Neda Ukraden, Zeljko Samardzic Steta Bas 18:09 Предишна
  • Gloria Krepost 18:05 Предишна
  • Jason Derulo, Farruko Mamacita 18:01 Предишна
  • Mile Kitic Milioni Kamioni 17:58 Предишна