гледай слушай

Григор Димитров отпадна от Australian Open

23.01.2018
Сега на Гришо му предстои кратка почивка и след това идва в София

В изключително оспорван двубой от четвъртфиналите на Australian Open Григор Димитров загуби с 4-6, 6-3, 3-6, 4-6 от британеца Кайл Едмънд и така пропусна отлична възможност да атакува титлата в Мелбърн.

За съжаление днес Димитров не успя да покаже най-добрата си игра, а съперникът му бе по-стабилен, въпреки че за първи път в кариерата си игра на тази фаза в турнир от Големия шлем.

Така Гришо пропусна страхотния шанс за втора поредна година да играе на полуфинала на турнира от Големия шлем.

Сега на Григор му предстои кратка почивка и след това идва в София, където след 4 февруари ще защитава титлата си от 2017-а.

Той вероятно ще остане №3 в ранглистата и след Откритото първенство на Австралия, а голямата мечта продължава да е титла от Шлема.

Иначе за място на финала Кайл Едмънд ще спори с победителя от двубоя между световния номер 1 Рафаел Надал и хърватина Марин Чилич.

В момента Честито 12:00 - 16:00
  • Ivana Greshna Nosht 17:37 в момента
  • Vasilis Dimas Thelo Na Riskaro 17:33 Предишна
  • Konstantin Dokato Sarceto Bie 17:30 Предишна
  • Katarina Grujic Paranoican 17:27 Предишна
  • Dara Nedey 17:23 Предишна
  • Kostas Doxas Happy Day 17:17 Предишна
  • Esil Dyuran Iskam Samo Teb 17:14 Предишна